Kontakt


ul. Broniewskiego 21A

34-500 Zakopane, Polska


+48 (0) 533 371 371

zakopaneapartamenty@gmail.com

Apartament Antałówka
Jak do nas trafić?

Apartamenty mieszczą się w dzielnicy Antałówka na ulicy Władysława Broniewskiego 21A. Goście mogą dotrzeć do naszego obiektu na kilka sposobów.

1. Pieszo z Dworca Głównego

Z Dworca Głównego przez szczyt Antałówki prowadzi szlak żółty, którym dotrzemy na ulicę Droga na Antałówkę. Dalej kontynuujemy spacer Szlakiem Architektury Drewnianej, który zaprowadzi nas na skrzyżowanie z ulicą Władysława Broniewskiego. Skręcamy w lewo. Nasze apartamenty znajdują się po lewej stronie drogi.

2. Samochodem przez Ustup

Na Ustupie przed restauracją McDonald’s skręcamy w lewo na kierunek Olcza. Kontynuujemy drogą aż do ulicy Broniewskiego. Skręcamy w prawo. Teraz już zaledwie minuta jazdy dzieli nas od apartamentów (ok 400 m). Obiekt stoi po prawej stronie drogi.

3. Samochodem przez ul. Jagiellońską

Od Dworca Głównego kierujemy się w górę ulicą Jagiellońską, później ulicą Tytusa Chałubińskiego. Za stacją Shell skręcamy w lewo, mijamy mostek, Bulwarami Słowackiego zjeżdżamy w dół aż do Hotelu Bristol. Przed Hotelem Bristol skręcamy w prawo, później znowu w prawo i kontynuujemy prosto. Mijamy skrzyżowanie z ulicą Droga na Antałówkę. Nasz obiekt znajduje się po lewej stronie drogi.